Pamięć i milczenie: Warszawa oddała hołd bohaterom powstania w getcie
Zdjęcie: Opoka
W 83. rocznicę powstania w getcie warszawskim hołd bohaterom oddali przedstawiciele m.in. organizacji żydowskich, władz państwowych, w tym m.in. prezydent Karol Nawrocki, marszałkowie Sejmu i Senatu Włodzimierz Czarzasty i Małgorzata Kidawa-Błońska. Naczelny rabin Polski Michael Schudrich odmówił modlitwy za zmarłych.

2 miesięcy temu




![Piłkarze z Ekwadoru uklękli na boisku, by dziękować Bogu za zwycięstwo z Niemcami [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13064712.jpg)











