Ożywienie w wyjazdach do Ziemi Świętej. Rok 2025 był przełomowy
Zdjęcie: Opoka
Z raportu izraelskiego Ministerstwa Turystyki wynika, iż 2025 rok był przełomowy, po zapaści spowodowanej pandemią COVID, a następnie wojną w Gazie. Do Izraela przybyło w ubiegłym roku 1,3 mln turystów, najwięcej ze Stanów Zjednoczonych, Francji i Wielkiej Brytanii. Łaciński patriarchat Jerozolimy zachęca do odwiedzania miejsc związanych z życiem Chrystusa.

4 miesięcy temu



![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)




