Ostatnie ogniska ze „Światłem w Mieście”. Organizatorzy zapraszają młodych do wspólnej modlitwy

3 dni temu
Zdjęcie: Ksiądz Witek Ziętarski, duszpasterz młodzieży diecezji toruńskiej / Opoka


To będzie ostatni sezon „Światła w Mieście” – inicjatywy, która przez lata gromadziła setki młodych ludzi wokół ogniska, muzyki i wspólnej modlitwy. Organizatorzy nie ukrywają wzruszenia, ale przede wszystkim zapraszają do udziału w tegorocznych spotkaniach. – Chcemy dotrzeć do młodych, którzy jeszcze nie znają Chrystusa, zaprosić ich, podzielić się Ewangelią i po prostu spędzić razem wartościowy czas – podkreśla ks. Witek Ziętarski.
Idź do oryginalnego materiału