07.06.2026r. Ostatnio Edi często przebywał w naszym kościele. Przyglądał się pięknym detalom naszej świątyni, witrażom i zdobieniom. Szczególnie cenił sobie czas, gdy mógł modlić się w ciszy przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy Adoracji. Miał teraz możliwość ułożenia i podsumowania tego co widział i czuł podczas wędrówki przez Królestwo. Przypominał sobie głosy z Doliny Echa i...