Oslo: powstało sanktuarium modlitwy za prześladowanych chrześcijan

2 godzin temu
W kościele św. Jana w dzielnicy Bredtvet w Oslo zainaugurowano 20 czerwca sanktuarium Maryi, Matki Prześladowanych Chrześcijan. Jego celem jest modlitwa za chrześcijan cierpiących z powodu prześladowań religijnych na całym świecie oraz zwiększanie świadomości na temat ich sytuacji. Sanktuarium...
Idź do oryginalnego materiału