Opolskie: martwe ryby pojawiły się w starorzeczu Odry
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
W starorzeczu Odry koło Januszkowic w niedzielę znaleziono około 150 śniętych ryb. Na swoim profilu społecznościowym wojewoda opolski apeluje o rezygnację ze spożywania złowionych w tym akwenie ryb.
Powiązane
Serwis Radia Watykańskiego, 23 czerwca 2026
2 godzin temu
Polecane
XRP czy Chainlink: który altcoin ma większy potencjał?
2 godzin temu

















