Opoka w Milejczycach. Relacja z ustanowienie nowego sanktuarium na YouTube i mediach społecznościowych
1 tydzień temu
Zdjęcie: Opoka
W piątek 12 czerwca bp Piotr Sawczuk ustanowi w Milejczycach sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Dobrego Pasterza. Rozmowy pielgrzymami i relacja z wydarzenia już od jutra na portalu Opoka i mediach społecznościowych.
Powiązane
Watykan: konsystorz z zachowaniem poufności
1 godzina temu
Prawie 20 tysięcy dzieci spędzi lato z Caritas
1 godzina temu


![Leon XIV Eucharystia sakramentem jedności i zadatkiem królestwa Bożego [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13060272.jpg)













