Drodzy Parafianie, Szanowni Goście i Nasi Wielcy Dobrodzieje!
Z okazji uroczystości odpustowej ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, Patrona naszej wspólnoty, składamy Wam – jako Duszpasterze – najserdeczniejsze życzenia. Przeżywając to wielkie święto, kierujemy nasze spojrzenie na Boże Serce, które jest symbolem nieskończonej, bezwarunkowej miłości, przebaczenia i schronienia dla wszystkich człowieka.
Życzymy Wam, aby to Boskie Źródło Łaski nieustannie napełniało Wasze życie pokojem, euforią oraz niezłomną wiarą. Niech Jezusowe Serce będzie dla Was i dla Waszych rodzin bezpieczną przystanią w chwilach trudnych i inspiracją do czynienia codziennego dobra.
Ta radosna uroczystość to także wyjątkowy moment, aby wyrazić naszą ogromną wdzięczność:
Wam, Kochani Parafianie – dziękujemy za Waszą codzienną obecność, świadectwo żywej wiary oraz tworzenie wspólnoty opartej na miłości i wzajemnym szacunku. Dziękujemy także wszystkim zaangażowanym w przygotowanie odpustowej liturgii oraz świątecznego wystroju kościoła.
Drogim Gościom – dziękujemy, iż zechcieliście dzielić z nami tę euforia i wnieśliście dar wspólnej modlitwy, która tak pięknie jednoczy nas przy ołtarzu Chrystusa.
Niezastąpionym Dobrodziejom – składamy z serca płynące „Bóg zapłać” za Waszą hojność, wszelkie ofiary, bezinteresowną pomoc oraz każde materialne i duchowe wsparcie, za pomocą którego nasza parafia może się rozwijać i pięknieć.
Niech Najświętsze Serce Jezusa obficie Wam błogosławi, darzy Was zdrowiem na długie lata, a Waszą codzienną życzliwość wynagrodzi swoimi niezliczonymi łaskami!
Wasi Duszpasterze: ks. Antoni Kopiec – proboszcz,
oraz wikarzy: ks. Przemysław Pawlak i ks. Tomasz Szumlas








![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)









