Odpustowe życzenia i podziękowania

nspj-szombierki.pl 1 tydzień temu

Drodzy Parafianie, Szanowni Goście i Nasi Wielcy Dobrodzieje!

Z okazji uroczystości odpustowej ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, Patrona naszej wspólnoty, składamy Wam – jako Duszpasterze – najserdeczniejsze życzenia. Przeżywając to wielkie święto, kierujemy nasze spojrzenie na Boże Serce, które jest symbolem nieskończonej, bezwarunkowej miłości, przebaczenia i schronienia dla wszystkich człowieka.

Życzymy Wam, aby to Boskie Źródło Łaski nieustannie napełniało Wasze życie pokojem, euforią oraz niezłomną wiarą. Niech Jezusowe Serce będzie dla Was i dla Waszych rodzin bezpieczną przystanią w chwilach trudnych i inspiracją do czynienia codziennego dobra.

Ta radosna uroczystość to także wyjątkowy moment, aby wyrazić naszą ogromną wdzięczność:

Wam, Kochani Parafianie – dziękujemy za Waszą codzienną obecność, świadectwo żywej wiary oraz tworzenie wspólnoty opartej na miłości i wzajemnym szacunku. Dziękujemy także wszystkim zaangażowanym w przygotowanie odpustowej liturgii oraz świątecznego wystroju kościoła.
Drogim Gościom – dziękujemy, iż zechcieliście dzielić z nami tę euforia i wnieśliście dar wspólnej modlitwy, która tak pięknie jednoczy nas przy ołtarzu Chrystusa.
Niezastąpionym Dobrodziejom – składamy z serca płynące „Bóg zapłać” za Waszą hojność, wszelkie ofiary, bezinteresowną pomoc oraz każde materialne i duchowe wsparcie, za pomocą którego nasza parafia może się rozwijać i pięknieć.

Niech Najświętsze Serce Jezusa obficie Wam błogosławi, darzy Was zdrowiem na długie lata, a Waszą codzienną życzliwość wynagrodzi swoimi niezliczonymi łaskami!

Wasi Duszpasterze: ks. Antoni Kopiec – proboszcz,
oraz wikarzy: ks. Przemysław Pawlak i ks. Tomasz Szumlas

Idź do oryginalnego materiału