Od lipca podwyżki w służbie zdrowia. Minister Leszczyna ujawniła szczegółowy plan
1 rok temu
Zdjęcie: Opoka
W ciągu najbliższych 12 miesięcy do podmiotów leczniczych trafi dodatkowo blisko 18 mld zł m.in. na sfinansowanie lipcowych podwyżek płac minimalnych w ochronie zdrowia – poinformowała minister zdrowia Izabela Leszczyna.
Powiązane
Uśmiech Boga [FELIETON]
1 godzina temu
Pocztówka z wakacji !
2 godzin temu
70 lat kapłaństwa ks. Tadeusza Furdyny SDB
3 godzin temu
Serwis Radia Watykańskiego, 28 czerwca 2026
3 godzin temu


![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)










