O krok od tragedii. W Gnieźnie dwa pociągi znalazły się na jednym torze
Zdjęcie: Opoka
We wtorek rano dwa pociągi, wjeżdżający i wyjeżdżający ze stacji w Gnieźnie, znalazły się na jednym torze. Maszyniści zatrzymali pojazdy w odległości około 20 m od siebie. Nikomu nic się nie stało. Obsługi pociągów i dyżurny ruchu byli trzeźwi. W sprawie incydentu zostanie wszczęte śledztwo.

3 miesięcy temu
![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)








