Nowa prezydent Kostaryki rozpoczęła kadencję od Mszy Świętej. Szarfę złożyła u stóp Maryi
Zdjęcie: Opoka
Nowa prezydent Kostaryki, Laura Virginia Fernández Delgado, rozpoczęła swoją kadencję, składając prezydencką szarfę u stóp Matki Bożej Anielskiej, patronki kraju. Wraz ze swoim zespołem uczestniczyła też w Mszy Świętej. Informację tę podała w swoich mediach społecznościowych Kancelaria Prezydenta Republiki.

1 miesiąc temu

















