Norwegia się budzi: pierwszy po niemal 40 latach marsz w obronie życia
Zdjęcie: Marsz dla życia w Oslo / Opoka
Po niemal 40 latach przerwy około tysiąc zwolenników ruchu pro-life wzięło udział 13 czerwca w Marszu dla Życia w Oslo. Mimo niesprzyjającej pogody uczestnicy przemaszerowali ulicami stolicy Norwegii, podkreślając potrzebę ochrony życia dzieci nienarodzonych.

1 tydzień temu


![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)














