Norwegia się budzi: pierwszy po niemal 40 latach marsz w obronie życia

1 tydzień temu
Zdjęcie: Marsz dla życia w Oslo / Opoka


Po niemal 40 latach przerwy około tysiąc zwolenników ruchu pro-life wzięło udział 13 czerwca w Marszu dla Życia w Oslo. Mimo niesprzyjającej pogody uczestnicy przemaszerowali ulicami stolicy Norwegii, podkreślając potrzebę ochrony życia dzieci nienarodzonych.
Idź do oryginalnego materiału