Niedźwiedź na ulicach miasta w Nowym Sączu. Prezydent apeluje o pozostanie w domach
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Na osiedlu Chruślice w Nowym Sączu we wtorek pojawił się niedźwiedź. Z tego powodu został powołany sztab kryzysowy, a prezydent miasta Ludomir Handzel zaapelował do mieszkańców, aby pozostali w domach.
Powiązane
Narodowa Pielgrzymka Węgrów w Łagiewnikach
2 godzin temu
Polecane
BlackRock wykonał duży ruch. Co planuje dalej?
1 godzina temu
Weteran kryptowalut wskazuje, kiedy Bitcoin osiągnie dno
3 godzin temu

![Czy Kościół powinien zmienić nauczanie dotyczące antykoncepcji? [KOMENTARZ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2020/12/thoughtful-man-woman-colleagues-hold-chins-being-concentrated-solving-problem-look-directly.jpg)














