Świętowaliśmy wczoraj Niedzielę Palmową
, która otwiera Wielki Tydzień i przygotowuje nas na przeżywanie najważniejszych dni w roku liturgicznym.
To dzień euforii z wjazdu Jezusa do Jerozolimy, co symbolizuje jego triumf, a jednocześnie zapowiada Jego mękę.
Tradycyjnie poświęciliśmy też palmy – symbol euforii i zwycięstwa.
Dziękujemy Wam za obecność, wspólną modlitwę.
Dobrze, iż jesteście
















