„Nie zostawiajcie mnie samego” – kard. Krajewski zaprasza do wspólnej modlitwy przed Ingresem
Zdjęcie: Opoka
„Proszę was, dajcie mi w prezencie ten wieczór. Czekam na was!” – apeluje Konrad Krajewski, zapraszając duchownych i świeckich archidiecezji łódzkiej na wspólne skupienie i modlitwę przed swoim ingresem. Spotkanie odbędzie się 26 marca wieczorem w łódzkiej katedrze i ma być duchowym przygotowaniem całej wspólnoty na to ważne wydarzenie.

3 miesięcy temu
![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)








