"Nergal" ponownie przed sądem. Chodzi o zdjęcie, na którym depcze wizerunek Matki Boskiej
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
W Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w poniedziałek ponownie ruszyła sprawa Adama „Nergala” Darskiego i opublikowania w internecie zdjęcia, na którym depcze wizerunek Matki Boskiej.
Powiązane
Wyrok to nie koniec. Więźniowie zdobywają dyplomy na KUL
38 minut temu
Bp Krzysztof Chudzio koadiutorem diecezji rzeszowskiej
42 minut temu
Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]
49 minut temu
Papież z przesłaniem dla Polaków. "Wykorzystajcie je"
2 godzin temu
Polecane
Hyperliquid zwolnił, ale zaraz odbije? Dwa ważne sygnały
1 godzina temu



![Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/09/dnk-photo-PdXqqLO6jtw-unsplash-e1758086660125.jpg)












