Nawrocki: „Podpisuj i nie dyskutuj” to nie jest sposób rządzenia państwem
Zdjęcie: Opoka
Prezydent Karol Nawrocki podkreślił, iż podpisuje ustawy „dobre dla Polski”, niezależnie od tego, jakie środowisko je przygotowało. W wywiadzie dla „Gościa Niedzielnego” Nawrocki zaznaczył, iż weta dotyczyły aktów prawnych stanowiących – w jego ocenie – zagrożenie dla obywateli lub wadliwie przygotowanych.

5 miesięcy temu
![Piłkarze z Ekwadoru uklękli na boisku, by dziękować Bogu za zwycięstwo z Niemcami [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13064712.jpg)















