W Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba (6.05.2026) po wieczornej Mszy świętej, odbyło się pierwsze w tym roku nabożeństwo majowe poza świątynią. Modlitwa – której przewodniczył ks. Proboszcz Sebastian Osiński – miała miejsce przed figurą Matki Bożej, znajdującą się przy Alei Jana Pawła II 96. Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas, by być razem – za obecność, wspólny śpiew Litanii Loretańskiej oraz świadectwo wiary. Takie spotkania pokazują, jak wielką siłą jest wspólnota modlitwy i jedność serc.





![Wrocław: przy parafii św. Karola Boromeusza powstał drugi dom dla wielu dzieci [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/460922336_851026347209732_837806485896500415_n.jpg)








