Na tatrzańskich szczytach przez cały czas niebezpiecznie. Lawinowa dwójka i seria wypadków
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
W Tatrach wciąż leży sporo śniegu i obowiązuje drugi stopień zagrożenia lawinowego. W miniony weekend doszło do serii wypadków turystycznych i narciarskich. Ratownicy TOPR m.in. ewakuowali turystę z Orlej Perci.
Powiązane
Dzień Ojca 2026: co warto dziś wiedzieć o ojcostwie
1 godzina temu
Jak przetrwać falę gorąca. Rady znanego benedyktyna
1 godzina temu
Msza św. w sobotę wieczorem zamiast niedzieli?
1 godzina temu
Polecane
Miliony dla Spółdzielni Mieszkaniowej „Domator”.
3 godzin temu





.webp)











