„My tylko użyczamy rąk i nóg, a reszta należy do Boga”. Na Jasnej Górze trwa pielgrzymkowy szczyt
Zdjęcie: Opoka
Wyruszyli na pątniczy szlak, aby uczynić swoje życie lepszym, w wymiarze osobistym, rodzinnym i społecznym. Jako „Pielgrzymi Nadziei”- tę nadzieję nieśli przez pół Polski pokonali 480 km. Przed oblicze Czarnej Madonny dotarła 39. Pielgrzymka z archidiecezji białostockiej. Trwa pielgrzymkowe oblężenie Jasnej Góry.

10 miesięcy temu














![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)