W przeddzień uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa nasza wspólnota seminaryjna miała zaszczyt gościć arcybiskupa Ludwiga Schicka z Niemiec. Podczas Mszy świętej, odprawionej w naszej tymczasowej kaplicy, ksiądz arcybiskup wygłosił poruszającą homilię, w której dzielił się doświadczeniem swojej pięćdziesięcioletniej posługi kapłańskiej. Wspólnie z naszym arcybiskupem Stanisławem Budzikiem modliliśmy się również w intencji nowych, licznych powołań do naszego seminarium. Dziękujemy za to spotkanie i wspólną modlitwę.





















![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)










