Dziś na Mszy Świętej o godz. 12 modliliśmy się w intencji żywych i zmarłych członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”. Obecne były poczty sztandarowe, a Eucharystii przewodniczył Ks. Proboszcz Grzegorz Gołąb. Warto również wspomnieć, iż na Mszy obecny był wraz z żoną Mariusz Seliga, za którego wielokrotnie modliliśmy się jako wspólnota parafialna. Otóż przed dwoma laty Mariusz doznał rozległego wylewu krwotocznego, w skutek którego bardzo poważnie zagrożone było jego życie. Organizowane były liczne inicjatywy charytatywne, mające na celu zebranie funduszy na jego rehabilitację. Wielką euforią było zobaczyć Mariusza ponownie w naszym kościele.





![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)



![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)






