Koniec roku szkolnego to okazja do refleksji nad tym, co się w tym czasie wydarzyło, ale także czas na to, aby podziękować Panu Bogu za każdy dzień, za opiekę nad nami, za ludzi, których spotkaliśmy i za to, co dane nam było w tym roku przeżyć. W Niedzielę 22 czerwca podczas Mszy Świętej o godzinie 12.00 dziękowaliśmy Panu Bogu za miniony rok szkolny i prosiliśmy o dobre wakacje.


![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)










