Doszło do kolejnego ataku w Mozambiku, w prowincji Cabo Delgado. Jak dla „Avvenire” zrelacjonowała s. Malnati ze zgromadzenia Sióstr Misjonarek Kombonianek podpalono wioskę Meza. Biskup António Juliasse Ferreira Sandramo, biskup Pemby, zaapelował o „międzynarodową solidarność: od dziewięciu lat kościoły i kaplice są niszczone i podpalane”.
Czytaj wszystko







![[WIDEO] Poruszający dokument o ks. Janie Kaczkowskim już we wrześniu. TVP pokazała zwiastun](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/25/63fedb0c3ee4436f63d33274160bf873/png/deon/feed/Fotos_13.webp)








