Monstrancja przed krzyżem w 1 pt

jezuici.opole.pl 2 tygodni temu
W pierwszy piątek czerwca, zaraz po Urocz. Bożego Ciała, wpatrywaliśmy się zarówno w Monstrancję, jak i Pana Jezusa w niej obecnego. Była ona ustawiona na kwiecistym feretronie pod krzyżem, który po 2 m-cach obecności w kościele już za 2 tyg. (pasyjka) zostanie umieszczony na krzyżu misyjnym. To połaczenie, przy niewielu słowach, samo w sobie, mogło...
Idź do oryginalnego materiału