Modlitwa pod „AboTak”. Kolejne spotkanie obrońców życia przy Sejmie
Zdjęcie: Opoka
Już 17 czerwca o godz. 17.00 przed lokalem „AboTak” przy ul. Wiejskiej 12 w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie modlitewne w intencji ochrony życia nienarodzonych dzieci i ich matek. Inicjatywa Centrum Życia i Rodziny jest częścią szerszych działań podejmowanych przeciwko działalności placówki prowadzonej przez Aborcyjny Dream Team. Równolegle działania prawne prowadzi Instytut Ordo Iuris.

1 tydzień temu


![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)













