Modlitewny telemost w Wigilię Zesłania Ducha Świętego
Zdjęcie: Opoka
W Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski, w nocy z 27 na 28 maja, odbyło się czuwanie modlitewne w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Jego uczestnicy łączyli się za pośrednictwem telemostu z innymi krajami Europy w ramach międzynarodowej inicjatywy solidarności pod patronatem fundacji Renovabis.

3 lat temu


![Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/09/dnk-photo-PdXqqLO6jtw-unsplash-e1758086660125.jpg)












