Minister Nowacka mówi: No pasaran! Winien jest Episkopat!
8 miesięcy temu
Zdjęcie: Barbara Nowacka / Opoka
W normalnym kraju członek rządu z takimi „osiągnięciami” jak Barbara Nowacka podałby się natychmiast do dymisji albo zostałby zdymisjonowany przez premiera. W Polsce natomiast winą za swoje niepowodzenia minister obarcza biskupów. I to ma wystarczyć?
Powiązane
Słowo do Słowa, 28 czerwca 2026
5 godzin temu
Polecane
Najpopularniejsze kryptowaluty wśród inwestorów
7 godzin temu
Lekarze podejrzewali raka mózgu. Znaleźli coś innego
10 godzin temu



![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




.webp)







