Minister Maląg: zwróciłam się do ministra Ziobry o podjęcie prac nad zaostrzeniem kar za znęcanie się nad małoletnimi
Zdjęcie: Opoka
Zwróciłam się z pismem do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniew Ziobry o niezwłoczne podjęcie prac nad zaostrzeniem przepisów Kodeksu karnego w zakresie sankcji za znęcanie się nad małoletnimi – poinformowała w piątek PAP minister rodziny Marlena Maląg.

3 lat temu


![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)














