Miłość z Serca do serca. Małżonkowie złożyli wotum za uzdrowienie z choroby
1 rok temu
Zdjęcie: Opoka
W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa małżonkowie Gabriela i Marek Rosiek złożyli w parafii Najświętszego Serca Jezusa w Warszawie Wesołej wotum dziękczynne za uzdrowienie z ciężkiej choroby.
Powiązane
Uśmiech Boga [FELIETON]
1 godzina temu
Pocztówka z wakacji !
2 godzin temu
70 lat kapłaństwa ks. Tadeusza Furdyny SDB
3 godzin temu
Serwis Radia Watykańskiego, 28 czerwca 2026
3 godzin temu


![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)










