Miejsce dla „niespokojnych serc”. W Filadelfii powstała kaplica wieczystej adoracji Serca Jezusa
Zdjęcie: Opoka
Archidiecezja filadelfijska otworzyła 12 czerwca nową kaplicę wieczystej adoracji, poświęconą Najświętszemu Sercu Jezusa. „Tylko Bóg wie w głębi swego wielkiego, ogromnego serca, co wydarzy się w tej kaplicy – jak ludzie zostaną poruszeni, jakie odbędą się rozmowy, i jak zostaną uzdrowione serca” – powiedział abp Nelson Pérez.

1 tydzień temu







![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)









