Miejmy odwagę powiedzieć „nie” polityce klimatycznej i migracji. Prezydent Nawrocki na szczycie V4
Zdjęcie: Opoka
Niepodległość energetyczna to element suwerenności – powiedział prezydent Karol Nawrocki na szczycie Grupy Wyszehradzkiej (V4). Polska, jako państwo z dostępem do morza, może pełnić rolę hubu dostarczającego gaz do pozostałych państw formatu - podał, dodając, iż poczynił wstępne ustalenia w tej sprawie z prezydentem USA.

6 miesięcy temu

![Rekord ciepła pobity w Danii [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13067006.jpg)


![Mamy nowego biskupa. Ks. Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie w Pelplinie [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-26627055.jpg)



.webp)







