Maryjne pielgrzymki po Ogrodach Watykańskich
Zdjęcie: Opoka
Maj z Maryją – to najnowsza inicjatywa Muzeów Watykańskich, które przez cały miesiąc, dwa razy w tygodniu, w środę i w sobotę organizują krótkie pielgrzymki po wizerunkach maryjnych w Ogrodach Watykańskich. Można w nich uczestniczyć po uprzedniej rezerwacji na stronach muzeów. Te wizerunki są świadectwem wiary Ludu Bożego i pobożności maryjnej poszczególnych papieży – mówi s. Emanuela Edwards.

3 lat temu


![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)














