"Maryja jest polskim charyzmatem i to na Niej trzeba budować przyszłość Ojczyzny"
Zdjęcie: Opoka
Na Jasnej Górze 3 maja odbędą się uroczystości NMP Królowej Polski z udziałem polskiego episkopatu. „Niech Matka Boża Królowa Polski wyprasza naszej Ojczyźnie i nam wszystkim potrzebne łaski, a przede wszystkim pokój dla całego świata” – życzy abp Stanisław Gądecki.

3 lat temu
![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)















