Piszę bo czuję iż marnuję swoje życie. Cały czas siedzę tylko w domu boję się iść
Marnuję swoje życie.
2 lat temu
Piszę bo czuję iż marnuję swoje życie. Cały czas siedzę tylko w domu boję się iść
Powiązane
Anielska moc
4 godzin temu
Słowo do Słowa, 25 czerwca 2026
6 godzin temu
Czy papież odwiedzi Amerykę Łacińską w listopadzie?
8 godzin temu
Biskupi z Hongkongu i Makau o odnowie Kościoła
9 godzin temu











