W II Niedzielę Adwentu (7 grudnia), w przededniu
uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny,
Dzieci Maryi obchodziły swoje patronalne święto.
W czasie Mszy o godzinie 12:00 modliliśmy się za nie,
do Grona Marianek przyjęliśmy Glorię, a Iga i Natalia – awansowały
Dziewczyno dziękujemy za to iż są i „upiększają” nasz Ołtarz!










![Rekord ciepła pobity w Danii [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13067006.jpg)


![Mamy nowego biskupa. Ks. Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie w Pelplinie [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-26627055.jpg)



.webp)







