Z okazji Niedzieli Miłosierdzia nasza parafia we współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu zorganizowała dobroczynną akcję – Loterię Dobra. Parafianie losowali specjalne pudełeczka, w których znajdowała się informacja o produkcie potrzebnym dla podopiecznych Wspólnoty Betlejem w Jaworznie.
Loteria Dobra wyzwoliła wiele dobra!
florian.sosnowiec.pl 2 miesięcy temu
Powiązane
Diecezjalny Dzień Wspólnoty w Toruniu
1 godzina temu
Projekt BOBOLA: Wielkie modlitewne przebudzenie
2 godzin temu
Polecane
Rajcza: Nie chcemy wymierać w skansenie!
4 godzin temu





![Piłkarze z Ekwadoru uklękli na boisku, by dziękować Bogu za zwycięstwo z Niemcami [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13064712.jpg)











