„Kto nie potrafi żyć z innymi i dla innych, ten jeszcze nie zrozumiał życia”. Papieska lekcja z boiska
Zdjęcie: Opoka
Pierwsze doświadczenie Mundialu miałem w 1982 roku – był to Mundial w Hiszpanii – wskazał papież podczas spotkania w środę po południu w Barcelonie. Piłka nożna przypomina nam, iż życie nie jest wyścigiem, w którym chodzi o to, by błyszczeć w pojedynkę, ale drogą, którą uczymy się przemierzać razem – podkreślił Ojciec Święty.

1 tydzień temu





![Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/09/dnk-photo-PdXqqLO6jtw-unsplash-e1758086660125.jpg)








