„Kto nie potrafi żyć z innymi i dla innych, ten jeszcze nie zrozumiał życia”. Papieska lekcja z boiska

1 tydzień temu
Zdjęcie: Opoka


Pierwsze doświadczenie Mundialu miałem w 1982 roku – był to Mundial w Hiszpanii – wskazał papież podczas spotkania w środę po południu w Barcelonie. Piłka nożna przypomina nam, iż życie nie jest wyścigiem, w którym chodzi o to, by błyszczeć w pojedynkę, ale drogą, którą uczymy się przemierzać razem – podkreślił Ojciec Święty.
Idź do oryginalnego materiału