Księżycowa misja Artemis II zakończona – statek Orion bezpiecznie wylądował
2 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Statek Orion z czwórką astronautów wykonał w piątek bezpieczne wodowanie na Pacyfiku u wybrzeży Kalifornii. W ten sposób po 10 dniach zakończyła się misja Artemis II, pierwsza od 1972 r. załogowa misja w okolice Księżyca.
Powiązane
Bp Zadarko o migrantach: potrzeba ewangelicznego spotkania
1 godzina temu
I dzień konsystorza, jak będzie wyglądał?
2 godzin temu
„Fabryka Mebli Przyszłości: Technologie i ludzie”! 🪑🤖
2 godzin temu
Polecane
Binance traci dostęp do UE. Wiemy, co z pieniędzmi Polaków
1 godzina temu
OZE przyniesie gminie Jaworze oszczędności
2 godzin temu
Bezpieczny start wakacji? Hydropolis zaprasza na piknik
2 godzin temu

.webp)













