Ksiądz był oskarżony o molestowanie ministranta uniewinniony. „Sprawiedliwość zwyciężyła”
Zdjęcie: Opoka
Sąd Okręgowy w Częstochowie prawomocnie uniewinnił księdza Jarosława z jednej z częstochowskich parafii. Chodzi o zarzut molestowania nieletniego ucznia. Sędzia Agnieszka Radojewska podkreśliła, iż doszło do incydentalnego naruszenia nietykalności nastolatka, ale zachowania duchownego nie można uznać za przestępstwo.

6 miesięcy temu

![Rekord ciepła pobity w Danii [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13067006.jpg)


![Mamy nowego biskupa. Ks. Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie w Pelplinie [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-26627055.jpg)



.webp)







