Ks. Teodor Sawielewicz przyznaje się do błędów duszpasterskich sprzed lat. Publikujemy oświadczenie
Zdjęcie: Opoka
„Wyrażam skruchę, szczery żal i biorę pełną odpowiedzialność” – pisze w oświadczeniu ks. Teodor Sawielewicz, założyciel Fundacji Teobańkologia, odnosząc się do zarzutów duchowych nadużyć wobec kobiety korzystającej z jego kierownictwa duchowego 7–8 lat temu. Fundacja oraz sam duchowny zakładają kontynuację działalności modlitewnej i misyjnej.

4 miesięcy temu



![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)




