Królowa Szwecji i kard. Arborelius jednym głosem: dość tego. Dość przemocy
Zdjęcie: Opoka
Królowa Sylwia, kardynał Anders Arborelius, przywódcy polityczni i funkcjonariusze policji, przedstawiciele Kościołów oraz członkowie szwedzkiej elity kulturalnej i artystycznej zebrali się w sobotę w wypełnionej po brzegi hali w Sztokholmie na gali przeciwko przemocy „Dość tego” (Det räcker). W wydarzeniu wzięło udział ok. 13 tys. osób.

4 miesięcy temu


![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




.webp)







