Królowa Szwecji i kard. Arborelius jednym głosem: dość tego. Dość przemocy
Zdjęcie: Opoka
Królowa Sylwia, kardynał Anders Arborelius, przywódcy polityczni i funkcjonariusze policji, przedstawiciele Kościołów oraz członkowie szwedzkiej elity kulturalnej i artystycznej zebrali się w sobotę w wypełnionej po brzegi hali w Sztokholmie na gali przeciwko przemocy „Dość tego” (Det räcker). W wydarzeniu wzięło udział ok. 13 tys. osób.

4 miesięcy temu



![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)




