Kosiniak-Kamysz: Karol Nawrocki wygrał wybory. Podważanie tego jest byłoby destrukcyjne dla państwa
Zdjęcie: Opoka
Karol Nawrocki wygrał wybory. Mieliśmy innego kandydata, ale akceptujemy wynik wyborczy – powiedział w sobotę wicepremier, szef MON i prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodał, iż podważanie w jakikolwiek sposób wyniku wyborczego i destabilizacja nie jest potrzebna w obliczu zagrożeń zewnętrznych.

1 rok temu


![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)









