Kolejny atak na klasztor polskich sióstr w Jerozolimie
1 tydzień temu
Zdjęcie: Nowy Dom Polski w Jerozolimie / butelki rzucane przez napastników / Opoka
To kolejny atak na klasztor Nowego Domu Polskiego w Jerozolimie. Budynek został obrzucony butelkami, o czym poinformowała ambasada RP w Izraelu, zamieszczając zdjęcia potłuczonego szkła.
Powiązane
Słowo do Słowa, 24 czerwca 2026
6 godzin temu
Polecane
Bitcoin uzależniony od spółek AI? Zaskakująca analiza
6 godzin temu
XRP czy Chainlink: który altcoin ma większy potencjał?
10 godzin temu



![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)














