Kazachstan: otwarto sanktuarium prześladowanych chrześcijan. Przez lata sowieci zwalczali tu wiarę
Zdjęcie: Opoka
To pierwsze takie miejsce modlitwy w Azji Centralnej. W Astanie, stolicy Kazachstanu, zainaugurowano sanktuarium maryjne poświęcone prześladowanym chrześcijanom. Działa ono przy kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kazachskiej stolicy, gdzie przez dziesięciolecia sowieckie władze zwalczały katolicyzm.

1 rok temu


![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)









