13 października w naszym kościele odbyła się uroczysta Msza święta, podczas której czterech alumnów V roku zostało oficjalnie włączonych do grona kandydatów do święceń diakonatu i prezbiteratu. Eucharystii przewodniczył biskup Mieczysław Cisło, który przyjął od alumnów ich publiczne wyznanie gotowości do przyjęcia święceń w przyszłości oraz wręczył im księgę Liturgii Godzin. Otoczmy modlitwą nowych kandydatów, prosząc, aby z odwagą i wiernością podążali za Chrystusem w służbie Kościołowi.












![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




.webp)







