„Jezus jest tu tylko dla mnie”. Paweł Dominikowski przeprowadził się z Warszawy do Milejczyc

1 tydzień temu
Zdjęcie: Opoka


Paweł Dominikowski odwiedził kościół w Milejczycach. Po modlitwie przed obrazem Serca Jezusa postanowił: przeprowadzam się tutaj. Do ustanawionego dziś sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Dobrego Pasterza zaprasza każdego, kto „szukają utulenia przez Jezusa w swoim życiu”. „My też tego szukaliśmy i tutaj znaleźliśmy” – mówi Opoce.
Idź do oryginalnego materiału