„Jezus jest tu tylko dla mnie”. Paweł Dominikowski przeprowadził się z Warszawy do Milejczyc
Zdjęcie: Opoka
Paweł Dominikowski odwiedził kościół w Milejczycach. Po modlitwie przed obrazem Serca Jezusa postanowił: przeprowadzam się tutaj. Do ustanawionego dziś sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Dobrego Pasterza zaprasza każdego, kto „szukają utulenia przez Jezusa w swoim życiu”. „My też tego szukaliśmy i tutaj znaleźliśmy” – mówi Opoce.

1 tydzień temu

![Leon XIV Eucharystia sakramentem jedności i zadatkiem królestwa Bożego [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13060272.jpg)













