Jeszcze niedawno mało kto słyszał o tym miejscu. 7 tysięcy pielgrzymów na uroczystościach w Milejczycach
Zdjęcie: Opoka
Na uroczystość ustanowienia Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Dobrego Pasterza do Milejczyc, według szacunków organizatorów, przybyło 7 tys. pielgrzymów. Wielu z nich w rozmowie z Opoką podkreślało, iż przyjechali nie tylko uczestniczyć w historycznym wydarzeniu, ale przede wszystkim podziękować za otrzymane łaski i zaczerpnąć pokoju płynącego z tego miejsca.

1 tydzień temu







![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)









