Jedyny biskup Finlandii prosi o pomoc. Od czasów pandemii Kościół gwałtownie się rozrasta
6 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
W czasie lockdownów katolicy nie wtedy świątyń. Dziś przynosi to owoce. Niektórzy wierni jeżdżą po 300 km, by wziąć udział w Mszy św. „To rozwijający się Kościół, ale bardzo biedny, pełen imigrantów i uchodźców” – mówi bp Raimo Goyarrola Belda.
Powiązane
Śmigłowiec LPR lądował na plaży w Pogorzelicy
49 minut temu
Rekord ciepła pobity w Danii [+GALERIA]
1 godzina temu
Abp Marek Jędraszewski: nie wolno odchodzić od Boga
1 godzina temu
Polecane
Ryzyko drastycznie teraz wzrasta. "Wstęp" do raka
3 godzin temu
Potrzeba pilnych zmian. Tysiące Polek czeka
4 godzin temu


![Rekord ciepła pobity w Danii [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13067006.jpg)


![Mamy nowego biskupa. Ks. Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie w Pelplinie [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-26627055.jpg)



.webp)







