Jednak można. Matka Oskara wychodzi z więzienia, wystarczy dozór elektroniczny
Zdjęcie: Opoka
Magdalena W., matka czteromiesięcznego Oskara, który zmarł w rodzinie zastępczej, opuści w czwartek zakład karny. Komisja penitencjarna zgodziła się na dalsze odbycie kary więzienia w systemie dozoru elektronicznego. Na razie nie poinformowano, czy do matki wróci trzyletnia córka.

1 rok temu


![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)









